04.08.2015

Ceneo wyjeżdża na wakacje

Przez cały lipiec serwis zakupowy Ceneo.pl w plażowych miasteczkach promuje mobilność i wspólnie bawi się ze swoimi użytkownikami.

Wakacyjna akcja składa się z czterech plażowych eventów organizowanych przez cztery kolejne tygodnie w popularnych nadmorskich kurortach: we Władysławowie, Kołobrzegu, Świnoujściu i Dąbkach. Każdy event to pięć dni (od środy do niedzieli) pełnych różnorodnych atrakcji. Start – 8 lipca, Władysławowo. Bilet wstępu: aplikacja mobilna Ceneo.pl w smartfonie.

– W wakacje jesteśmy mobilni, mobilne powinny być więc także nasze zakupy. Szukając pomysłu na promocję naszej aplikacji postawiliśmy tak samo, jak nasi użytkownicy, wyjechać na urlop, i z jednej strony dostarczyć turystom wypoczywającym nad Bałtykiem wiele niesamowitych wrażeń, z drugiej pokazać, że zakupy z Ceneo można robić zawsze i wszędzie – nawet na plaży! – mówiJakub Walczak, kierownik Działu Marketingu Ceneo.pl.

Wśród atrakcji czekających na plażowiczów jest między innymi tor skimboardowy, symulatory surfingu, konsole do gier oraz tzw. „blink” – urządzenie do badania refleksu. W licznych konkursach, przez cały dzień można będzie wygrywać gadżety, które przydadzą się od razu, jeszcze podczas urlopu: plażowe torby i maty, dmuchane piłki czy wodoodporne pokrowce na smartfony.

Profesjonalni trenerzy i animatorzy poprowadzą sesje fitness, zumby czy nauki tańca. Po wspólnym treningu można wypoczywać w strefie chillout z leżakami i zimnymi napojami energetycznymi. Na pamiątkę każdy może zrobić sobie zdjęcie w fotobudce – przekornie w zimowej scenografii – zaprasza Jakub Walczak.

Technofanów skusi „strefa producentów” gdzie można przetestować najnowszy sprzęt elektroniczny: smartfony, tablety, nawigacje i konsole topowych marek.

Wszystkie atrakcje są darmowe. Wystarczy przy wejściu pokazać zainstalowaną aplikację mobilną.

W pobliżu Ceneoplaż działać będzie WiFi, więc naszą apkę można będzie pobrać od ręki, na miejscu. W razie problemów pomocą służyć będą hostessy – podsumowuje Jakub Walczak.