23.11.2017

Aplikacja moblina Ceneo.pl na Androida została pobrana już ponad milion razy!

Już ponad milion osób ma na swoim smartfonie z Androidem posiada aplikację, która daje możliwość porównywania cen i wybrania najlepszej oferty.

Wśród największych zalet aplikacji wymienianych przez użytkowników znalazły się: szybkość działania i wygoda obsługi. Z kolei najbardziej lubianych przez nich funkcji zaliczają się: skaner kodów, portfel kart lojalnościowych oraz historia ceny wybranego produktu. To jednak niejedyne udogodnienia, które oferuje aplikacja Ceneo.pl. Oprócz tego daje ona m.in. możliwość zapisania ulubionych produktów i dostęp do nich na wszystkich urządzeniach.

Z aplikacji można korzystać bezpłatnie na trzech najpopularniejszych systemach operacyjnych: Android, iOS i Windows Phone.

Ceneo w Google Play
Ceneo w App Store
Ceneo w Windows Store

Ceneo.pl to drugi co do wielkości serwis e-commerce w Polsce i jednocześnie najpopularniejsza porównywarka cen i ofert w sklepach internetowych. Serwis odwiedza co miesiąc ponad11 mln internautów, którzy mogą wybierać spośród ponad 19 mln produktów z 17 tys. Sklepów. Ceneo.pl jest również największą polską bazą opinii o sklepach i produktach.

Tagi: , , , ,