Krok 1: Poszukiwanie produktu

Kupowanie przez Internet staje się coraz popularniejsze. Na jego korzyść przemawia wiele argumentów. Przede wszystkim zakupy internetowe są tańsze od tradycyjnych; są także znacznie wygodniejsze.


Jedną z podstawowych barier w rozwoju e-handlu jest niski poziom zaufania kupujących do sprzedawców. Tymczasem zakupy online są bezpieczne, pod warunkiem, że zachowamy zdrowy rozsądek i kilka podstawowych zasad, które przedstawiamy poniżej.

Zakupy zawsze rozpoczynamy od poszukiwania interesującego nas produktu. Na Ceneo pierwszym sposobem na to jest wpisanie nazwy towaru bądź jego części do wyszukiwarki, znajdującej się zawsze na samej górze strony.

Następnie przy pomocy specjalnych filtrów, znajdujących się po lewej stronie, definiujemy atrybuty, które odpowiadają naszemu idealnemu produktowi. Po wybraniu artykułu i kliknięciu w jego zdjęcie lub nazwę, przejdziemy do strony produktu.

Warto zapoznać się z opisem i opiniami na jego temat, ponieważ może to być kluczowe dla podjęcia właściwej decyzji. Następnym krokiem, jaki powinniśmy podjąć, jest wybór sklepu!