O Ceneo

Ceneo.pl jest jednym z największych serwisów e-commerce w Polsce. Dostarcza swoim użytkownikom narzędzia, które umożliwiają łatwe i szybkie wyszukiwanie produktów oraz korzystnych ofert sklepowych. Nowością na Ceneo jest możliwość dokonywania zakupów bezpośrednio w serwisie bez konieczności przechodzenia do sklepu.

Kupującym w sieci chcemy umożliwić szybkie znalezienie atrakcyjnej oferty oraz wiarygodnego sklepu, a współpracującym z nami sklepom oferujemy możliwość zwiększenia sprzedaży oraz promocję swojej marki wśród dynamicznie rozwijającej się społeczności internetowej.

Użytkownikom, chcącym skorzystać z profesjonalnego doradztwa w zakresie planowanego zakupu, dostarczamy szereg przewodników zakupowych, które oferują kompleksową pomoc w wyborze konkretnego modelu z danej grupy produktów. Posiadamy także obszerną bazę opinii o produktach, tworzoną przez ich nabywców i użytkowników.

Jednak Ceneo.pl to nie tylko ceny i produkty. To także opinie o sklepach internetowych – poziomie obsługi klienta, przebiegu realizacji zamówień czy terminowości przesyłek, wystawiane przez użytkowników po dokonaniu zakupu. Dzięki programowi „Zaufane opinie”, czyli specjalnemu mechanizmowi weryfikacji komentarzy, ograniczamy możliwość wystawiania nieprawdziwych opinii o sklepach, zwiększając tym samym bezpieczeństwo dokonywania transakcji handlowych w Internecie.

Liczba ofert sklepów internetowych, dostępnych na Ceneo.pl, stale rośnie. Każdego dnia dołączają do nas nowe sklepy, współtworząc razem z nami największą w polskim Internecie bazę informacji o produktach i ich cenach.

 


© 2005-2014 Ceneo Sp. z o. o.