08.08.2017

Największe światowe platformy sprzedaży na Ceneo.pl

Ceneo.pl, drugi co do wielkości serwis e-commerce w Polsce, generujący 15% sprzedaży w sieci, podjął strategiczną decyzję o nawiązaniu współpracy z największymi platformami i sklepami zagranicznymi online, takimi jak: Amazon, Gearbest, Asos, Zavvi czy Newegg.

Rozszerzenie współpracy o platformy zagraniczne ułatwi polskim Klientom zakupy produktów, które do tej pory były nieobecne w Polskich sklepach online. Wierzymy, że jest to kolejny etap dynamicznego rozwoju Ceneo.pl na polskim rynku – mówi Marcin Łachajczyk – CEO Ceneo.pl

Współpraca serwisów była negocjowana od dłuższego czasu, jednak dopiero teraz, kiedy produkty zagranicznych platform trafiają na „półki” Ceneo.pl możliwe jest ogłoszenie nawiązania współpracy.

Użytkownicy w Polsce uzyskają możliwość porównania oferty cenowej największych sklepów zagranicznych z dotychczasową ofertą dostępną na Ceneo.pl.

O Ceneo

Ceneo.pl jest drugim co do wielkości serwisem e-commerce w Polsce. Skupia ponad 17000 sklepów i dostarcza swoim użytkownikom narzędzia, ułatwiające łatwe i szybkie wyszukiwanie produktów oraz korzystnych ofert – optymalnych zarówno pod kątem ceny, jak i szybkości dostawy, kosztów przesyłki oraz bezpieczeństwa transakcji.

Tagi: , , ,