03.06.2019

Już są! Karty podarunkowe Ceneo.pl

Największa porównywarka internetowa w Polsce ruszyła ze sprzedażą kart podarunkowych. Można je zrealizować w ponad 5 tys. sklepów internetowych.

Karty podarunkowe Ceneo.pl są dostępne w nominałach od 50 do 500 złotych. Na razie można je zamawiać wyłącznie za pośrednictwem strony Ceneo.pl i odbierać e-mailem w postaci elektronicznego kodu. Serwis zapowiada, że w najbliższych tygodniach do sprzedaży trafi również drukowana karta, która będzie wysyłana kurierem. Karta podarunkowa jest ważna przez 12 miesięcy od daty zakupu. Co ważne, można z niej korzystać wielokrotnie, bo niewykorzystana kwotę można przeznaczyć na kolejne zamówienia. Dodatkowo płacąc przy jej użyciu za zakupy możemy, też pokryć koszty wysyłki zamawianego produktu.

Karta to odpowiedź na rosnące oczekiwania naszych użytkowników. Jako Ceneo.pl chcemy nie tylko doradzać im przy wyborze najkorzystniejszych ofert w sklepach internetowych, ale również ułatwiać finalizowanie zamówień w sklepach. Karta Ceneo.pl to także doskonały prezent na różne okazje. Jej posiadacze podobnie jak użytkownicy mogą wybierać spośród milionów ofert dostępnych w naszym serwisie – podkreśla Dariusz Grabowski dyrektor departamentu produktu Ceneo.pl

Kartę można zrealizować w ponad pięciu tysiącach sklepów internetowych posiadających funkcję KUP TERAZ – czyli wirtualnego koszyka zakupowego. To niezwykle wygodny i bezpieczny system zakupów internetowych. Korzystając z tej funkcji użytkownicy Ceneo.pl nie muszą wypełniać formularzy zamówień w sklepach. Dodatkowo przy zakupach tą metodą mogą skorzystać z darmowego Programu Ochrony Kupujących, dzięki któremu w przypadku trafienia na nieuczciwego sprzedawcę lub kłopotu z towarem mogą otrzymać zwrot pieniędzy nawet do 10 000 złotych.

Przedstawiciele serwisu nie wykluczają, że jeszcze w tym roku kartę będzie można kupić w sklepach stacjonarnych.

Tagi: , , , ,