02.09.2019

Którym markom ufają internauci? Ruszył plebiscyt Ceneo.pl

Blisko 4 tysiące sklepów internetowych walczy o tytuł Zaufanego Sklepu 2019 w kategorii Wybór Użytkownika. Kupujący w sieci głosują na sklepy, które ich zdaniem są pewne i uczciwe. Głosowanie trwa do 30 września. Zwycięzców poznamy podczas 10. Gali Zaufanych Sklepów 2019.

 

Serwis Ceneo.pl już po raz dziesiąty ogłosi Ranking Zaufanych Sklepów. Ponownie odda również głos użytkownikom, aby to oni wskazali zwycięzcę w jednej z 17 kategorii. W ten sposób serwis razem z użytkownikami nagradza sklepy internetowe za rzetelną i profesjonalną obsługę w  roku. Ranking swoją unikatowość zawdzięcza głównie temu, w jaki sposób typowane są zwycięskie sklepy. Jest to możliwe dzięki analizie milionów ankiet i ocen, jakie klienci wystawiają sprzedawcom już po zrealizowanych zakupach. W ten sposób powstaje wyjątkowy Ranking Zaufanych Opinii, na który z niecierpliwością każdego roku czekają kupujący w sieci i właściciele tysięcy sklepów internetowych.

Cieszymy się, że od 10 lat Ranking Zaufanych Sklepów jest dla milionów kupujących w sieci mapą i drogowskazem podczas bezpiecznych zakupów. Rynek e-commerce w Polsce przez ten czas bardzo mocno się rozwinął. Byliśmy świadkami wielu sukcesów i porażek sklepów internetowych. Rosnąca z każdym rokiem liczba nowych opinii i ich popularność udowadniają, że zaufanie i profesjonalizm, które są podstawowym kryterium nagradzania sklepów
w naszym rankingu, mają ogromną wartość dla kupujących i są ponadczasową promocją dla marki –
zapewnia Marcin Łachajczyk dyrektor zarządzający Ceneo.pl.


Głosowanie z nagrodami przez specjalną stronę internetową

Internauci wybierają swój ulubiony sklep spośród 23 kategorii, które znalazły się na stronie internetowej konkursu.Po wskazaniu nazwy sklepu, który zasługuje na tytuł Zaufanego Sklepu w kategorii Wybór Użytkownika należy dokończyć proste zdanie konkursowe. Na głosujących czekają atrakcyjne nagrody! W puli nagród znajdują się karty podarunkowe o wartości od 500 do 1 tys. złotych, które można zrealizować w serwisie Ceneo.pl.

Najlepszy według internautów sklep poznamy 15 października, kiedy ogłoszony zostanie Ranking Zaufanych Sklepów 2019. Statuetki zwycięskim markom zostaną wręczone w czasie uroczystej gali, która w tym roku odbędzie się podczas VIII edycji Retail Channel Forum w Warszawie. Listę będzie również można znaleźć na stronie internetowej rankingu.

Tagi: , , ,