HISTORIA CEN
kupuj taniej,
kupuj świadomie

Sprawdzaj historię ceny i kupuj w najlepszym momencie!

Historia cen umożliwia sprawdzenie zalogowanym użytkownikom, jak przedstawiały się ceny danego produktu na przestrzeni ostatnich 6 miesięcy. Historia cen aktualizowana jest co 5 dni. Dzięki temu możesz łatwo ocenić, czy to odpowiedni moment na dokonanie zakupu, by zaoszczędzić jeszcze więcej. W łatwy sposób ustawisz takżena alert cenowy, a my poinformujemy Cię kiedy produkt, który obserwujesz spadł do ustalonej przez Ciebie ceny!
jak_roz


Dlaczego warto?

 Darmowa usługa
Zależy nam na wiarygodności prezentowanych ofert i satysfakcji użytkowników, dlatego usługa weryfikacji historii cen jest w pełni darmowa dla każdego zarejestrowanego użytkownika.
Weryfikacja promocji
Weryfikuj atrakcyjność promocji samodzielnie na podstawie rzetelnych danych, dostarczonych przez Ceneo.
Alerty cenowe
Ty decydujesz za ile chcesz kupić dany produkt! Ustal cenę, a my powiadomimy Cię kiedy dany produkt będzie dostępny we wskazanej przez Ciebie cenie!

pics

Sprawdź cenę

Aby skorzystać z historii cen wejdź na Ceneo.pl, wybierz interesujący Cię produkt, a następnie kliknij ikonę wykresu na karcie produktu. Ikona znajduje się nagłówku oferty, tuż obok ikony serduszka, symbolizującej dodanie do ulubionych. Klikając ikonę pojawi się wykres przedstawiający szczegółową historię zmian ceny na przestrzeni ostatniego roku.


Nie przegap żadnej okazji

Czekasz na prawdziwą okazję? Nie musisz samodzielnie sprawdzać ceny wybranego produktu każdego dnia. Zrobimy to za Ciebie! Ustaw próg cenowy na kwotę, która Cię interesuje, a my poinformujemy Cię, gdy produkt ją osiągnie.


pics
pics

Historia cen w aplikacji mobilnej

Wybierając interesujący Cię produkt w aplikacji mobilnej Ceneo, historię cen znajdziesz zaraz pod sekcją zawierającą wszystkie oferty. Kliknij "Zobacz więcej", sprawdź wykres zmiany ceny oraz ustaw powiadomienie, jeśli cena produktu osiągnie wskazaną wartość.