zo

#dodawaj i sprawdzaj
opinie
o produktach,
sklepach i dostawcach


Każdy udany zakup tworzy wyjątkową historię!
38 mln!

Tyle opinii wspólnie zebraliśmy
Dlatego Program Zaufane Opinie Ceneo.pl to największy i najpopularniejszy system rekomendacji sklepów internetowych i produktów w Polsce.
Opinie zamieszczane w serwisie, oznaczone jako "Zaufane Opinie" dodawane są przez użytkowników, którzy dokonali zakupu produktu w konkretnym sklepie internetowym za pośrednictwem Ceneo.pl. "Zaufane Opinie" są przez nas weryfikowane (po zakupie towaru użytkownik wypełnia ankietę sklepu biorącego udział w "Programie Zaufanych Opinii"), dzięki temu mamy pewność, że pochodzą od klientów, którzy dokonali zakupu w konkretnym sklepie internetowym poprzez serwis Ceneo.pl. Dzielenie się zarówno pozytywnymi, jak i negatywnymi uwagami na temat swoich doświadczeń zakupowych zapewnia rzetelny obraz zarówno sklepów, jak i produktów.

jak_rozJak rozpoznać sklep uczestniczący w Programie Zaufane Opinie?

Szukaj sklepów z odznaką Zaufanych Opinii przy logotypie. To dodatkowa gwarancja, że wybrany sklep posiada co najmniej  90% pozytywnych opinii w przeciągu ostatnich 30 dni i jest często wybierany przez użytkowników.

Jak rozpoznać czy dana opinia jest Opinią Zaufaną?

Szukaj opinii posiadających odznakę „Zaufane Opinie”. Opinie oznaczone odznaką „Zaufane Opinie” zostały przez nas zweryfikowane i pochodzą od użytkowników, którzy nabyli produkt w konkretnym sklepie internetowym za pośrednictwem serwisu Ceneo.pl.

Jak dodać Zaufaną Opinię?

To bardzo proste! Zajmie Ci to tylko 2 minuty!
Kilka dni po zakupie w sklepie biorącym udział w Programie, Ceneo wyśle e-mail z prośbą o podzielenie się opinią w specjalnej ankiecie.
Jeśli uznasz, że jest za wcześnie na ocenę produktu lub sklepu, nic straconego. W przeciągu miesiąca wyślemy Ci kilka powiadomień. Na przesłaną w e-mailu ankietę możesz wejść w każdej chwili i napisać opinię.
# Podpisz się swoim imieniem lub wystaw opinię anonimowo
# Za pomocą gwiazdek wystaw ocenę
# Napisz klika słów od siebie - uwiarygodnisz wystawioną przez siebie ocenę
# Przy opinii produktowej, opcjonalnie dodać zdjęcie 

Dlaczego warto?

icon
Wystawiając Zaufane Opinie dostarczasz innym kupującym cenne informacje dotyczące jakości obsługi w sklepach internetowych oraz jakości, wad i zalet produktów.
icon
Wzajemna wymiana doświadczeń wśród użytkowników Ceneo przyczynia się do wzrostu bezpieczeństwa zakupów w sklepach internetowych, a także umożliwia dokonanie świadomego wyboru produktu.

Najczęściej zadawane pytania

Ankieta zostanie wysłana do Ciebie od 3 do 21 dni roboczych po złożeniu zamówienia w sklepie internetowym lub przez Kup Teraz w Ceneo. Czas wysyłki ankiety uzależniony jest od statusu dostępności towaru i asortymentu sklepu. Najczęściej pierwsza ankieta wysyłana jest po 3 dniach roboczych.
Dodatkowo, jeśli wcześniej nie ocenisz produktu, po 30 dniach od zakupu otrzymasz od nas prośbę o napisanie opinii o zakupionych przedmiotach.