Zaufane Opinie

Opinie o produktach, sklepach i dostawcach!

Sprawdzaj i dziel się doświadczeniami o zakupach na Ceneo. Twórz największą bazę opinii w Polsce!

Ceneo app

Każdy udany zakup tworzy wyjątkową historię!47 mln!

Tyle opinii wspólnie zebraliśmy

Program Zaufane Opinie Ceneo.pl to największy i najpopularniejszym program rekomendacji sklepów i produktów w Polsce. Kiedy dokonasz zakupu przez Ceneo, będziesz miał możliwość podzielenia się swoją opinią, zarówno pozytywną, jak i negatywną. Każda opinia, oznaczona jako "Zaufana Opinia", jest przez nas sprawdzana, abyśmy mieli pewność, że pochodzi od rzeczywistych klientów. Dzięki Twoim opinii pomagasz tworzyć wiarygodny obraz sklepów i produktów, co przekłada się na lepsze doświadczenia zakupowe dla wszystkich.

zaufane opinie

Jak rozpoznać sklep uczestniczący
w Programie Zaufane Opinie?

Podczas swoich zakupów na Ceneo, zwróć uwagę na sklepy z odznaką Zaufanych Opinii przy logotypie. Ta odznaka to symbol transparentności, uczciwości i autentyczności, dowód na to, że sklep szanuje i ceni rzetelne opinie swoich klientów. Wybierając sklepy z tym wyróżnieniem, możesz mieć pełne zaufanie do swoich decyzji zakupowych, wiedząc, że opierają się one na prawdziwych doświadczeniach innych klientów.

jak_roz
jak_roz

Solidny Sprzedawca

Szukaj odznaki Solidny Sprzedawca - symbolu niezawodnej obsługi i wysokiego zadowolenia klientów. Sklepy, które ją posiadają, zostały wyselekcjonowane spośród tysięcy innych. Sprzedawcy muszą spełnić surowe kryteria, a świadczone przez nich usługi muszą być na najwyższym poziomie. To wyróżnienie jest symbolem sukcesu dla sklepów, które konsekwentnie dążą do doskonałości handlowej i budują trwałe relacje z klientami.

Jak dodać Zaufaną Opinię?

Po dokonaniu zakupu, wyślemy Ci e-mail z prośbą o wystawienie opinii. Jeżeli poczujesz, że to za wcześnie spokojnie - przypomnimy Ci o tym ponownie w przeciągu miesiąca. Ankieta czeka na Ciebie w otrzymanym e-mailu lub w Moje Ceneo!