Kupowanie prezentów nigdy nie było tak proste – poznaj Wishlisty!

Zbliżają się urodziny dziecka, imieniny teścia, ślub przyjaciółki... a Ty po raz kolejny zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniego prezentu? Wielu z nas doskonale zna ten scenariusz. Chcemy znaleźć idealny podarunek, który nie tylko zmieści się w naszym budżecie, ale przede wszystkim spodoba się obdarowanej osobie. Rozwiązaniem są aplikacje pozwalające stworzyć tzw. wishlisty. Dzięki nim w prosty sposób możemy dodawać do ulubionych produkty, które wpadły nam w oko i szybko udostępnić listę bliskim.

Zastanawiasz się, czy kupiony przez ciebie prezent nie podzieli losu nietrafionych podarunków zalegających na dnie szafy, czy wystawianych na portalach aukcyjnych? Z pomocą przychodzi nowa funkcja z Aplikacji Ceneo, która z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom zakupów online. Od teraz użytkownicy mogą tworzyć własne listy życzeń, gromadząc w jednym miejscu przedmioty, które chcieliby kupić.

Jak działają wishlisty?

Wybierając spośród 16 milionów produktów dostępnych na serwisie możemy „polubić” te, które nam się podobają. Oznaczone serduszkiem produkty automatycznie trafiają do zakładki na naszym koncie, pod warunkiem, że jesteśmy zalogowani. Gdy lista faworytów jest już gotowa, wystarczy ją udostępnić znajomym. Dzięki temu nasi bliscy będą widzieli jakie produkty nam się podobają. Zobaczą ich opis, cenę, dostępność i będą mogli kupić wybrany z nich, klikając w link. To oznacza koniec z nietrafionymi prezentami, a kupowanie upominków staje się prostsze niż kiedykolwiek!

"Wprowadzenie funkcji wishlisty w naszej aplikacji jest odpowiedzią na potrzeby naszych użytkowników, którzy szukają prostego i efektywnego sposobu na organizację swoich życzeń zakupowych. Jesteśmy przekonani, że dzięki tej opcji, zakupy w sieci staną się jeszcze bardziej komfortowe i przyjemne" – mówi Magdalena Kulig, Product Owner w Ceneo.

Dzięki aplikacji możemy tworzyć wiele list na różne okazje i dzielić je na kategorie, np.: lista wymarzonych prezentów, ulubione kosmetyki, produkty dla dziecka, czy inna jakiej aktualnie potrzebujemy. Dzięki temu zawsze mamy pod ręką wirtualny spis zabawek, jakie upatrzyło sobie nasze dziecko czy sprawdzone kosmetyki, które możemy kupić jednym kliknięciem bez konieczności przeszukiwania Internetu.

Przydatną funkcją jest również opcja skanowania produktów w aplikacji Ceneo - np. kiedy jesteśmy w sklepie. Klikając przycisk aparatu w prawym górnym rogu aplikacji, możemy odczytać kod kreskowy produktu. Po zeskanowaniu aplikacja pokaże nam oferty danego produktu na Ceneo.pl, co pozwala szybko porównać ceny, sprawdzić opinie o nim lub dodać do list ulubionych.

Wishlisty – sposób na zarabianie w sieci

Każdy zalogowany użytkownik może tworzyć swoje wishlisty i po prostu przesyłać je bliskim. Jeśli jednocześnie rozwijasz swoje kanały w sieci – np. prowadzisz bloga lub Instagrama, możesz również zarabiać na udostępnianiu swoich ulubieńców - wykorzystując pojedyncze linki do produktów lub całe listy.

"Wishlisty to łatwe rozwiązanie nie tylko do tworzenia list ulubionych produktów i dzielenia się nią z bliskimi. Dzięki programowi afiliacyjnemu można na nich również zarabiać. Udostępniając link do ulubionych produktów na swoich kanałach – np. Instagramie, Facebooku lub blogu. Kiedy ktoś z niego skorzysta i kupi produkt, dostajemy drobną prowizję za sprowadzenie klienta do Ceneo"  – dodaje Anna Biernacka z Programu Partnerskiego Ceneo.

Aby skorzystać z tej możliwości, wystarczy założyć konto w Programie Partnerskim Ceneo.pl i zarejestrować się w aplikacji tym samym adresem e-mail. Automatycznie zostaną dodane parametry zliczające kliki.

Nowa funkcja wishlist w aplikacji Ceneo jest już dostępna dla użytkowników systemów Android oraz iOS. Zachęcamy do pobrania najnowszej wersji aplikacji i przetestowania tej wygodnej opcji.

Dla systemu Android -> https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.ceneo

Dla IOS -> https://apps.apple.com/pl/app/ceneo/id395672526

Więcej informacji o Wishlistach i programie Partnerskim znajdziesz pod linkiem: https://pp.ceneo.pl/baza-wiedzy

Wishlisty