Ceneo.pl wzmacnia zespół PR


Nina Mrożek i Katarzyna Jędrachowicz objęły w październiku 2020 stanowiska PR managerów. Raportują bezpośrednio do Marcina Łachajczyka – Managing Directora Ceneo.pl.
Nina Mrożek
Nina Mrożek jest odpowiedzialna za umacnianie wizerunku firmy w oczach konsumentów poprzez budowanie i realizację strategii łączącej zarówno działania z obszaru Public Relations jak i marketingu.
 
Nina od 8 lat jest związana z branżą marketingową (PR, marketing, branding). Wcześniej zajmowała się promocją i wizerunkiem platformy Homebook.pl (Grupa Domodi i Wirtualna Polska), gdzie pełniła rolę Lidera Marketingu i PR. We wcześniejszych latach, na Międzynarodowych Targach Poznańskich, odpowiadała za marketing eventów związanych z branżą home&fashion. Do komunikacji podchodzi strategicznie, a swoje działania opiera na podejściu User-Centred Design. W codziennej pracy czerpie inspirację z UX designu i świata IT.
Katarzyna Jędrachowicz
Katarzyna Jędrachowicz odpowiada za media relations, wydarzenia, raporty i działania komunikacyjne skierowane do sektora B2B.

Przez ostatnie dwa lata odpowiadała za obsługę kluczowych klientów agencji PR Media Forum. W latach 2016-2018 współpracowała przede wszystkim z organizacjami sportowymi (m.in. Bayern Monachium, Lechia Gdańsk) przygotowując strategie komunikacji, organizując eventy i pozyskując sponsorów. Wcześniej pracowała w departamencie komunikacji PGNiG. Karierę zawodową rozpoczęła w 2009. Jest magistrem marketingu Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, skończyła również Podyplomowe Studia Menedżerów Kultury na SGH.

Najnowsze artykuły

miniatura_glosowanie

Wybierz z Ceneo Zaufany Sklep 2021 roku. Rusza głosowanie z nagrodami!

2021-09-03
Zwycięzcę w jednej z 15 kategorii w ramach internetowego głosowania wybiorą internauci.
miniatura_vastint

Ceneo zostaje w Business Garden Wrocław

2021-08-19
Vastint podpisał umowę najmu z Ceneo, najpopularniejszą porównywarką w Europie.
miniatura kampania

Ceneo z nową kampanią reklamową

2021-06-25
Ceneo.pl - porównywarka numer 1 w Europie, ruszyła z kampanią video, która nawiązuje do zbliżających się wielkich emocji sportowych.
miniatura hot deals

Ceneo rozdaje miliony! Codziennie nowe rabaty nawet do -70%!

2021-05-18
Ceneo wystartowało z nową akcją promocyjną „Gorące Towary”, w ramach której przygotowało dla swoich użytkowników wyjątkowe promocje. Na stronie głównej codziennie pojawiać się będzie 6 różnych ofert w szalenie atrakcyjnych cenach, z których będzie można skorzystać tylko tego jednego dnia.
Ceneo w galerii mobilnych sław Google

Ceneo w galerii mobilnych sław Google

2021-04-06
Ceneo – najpopularniejsza porównywarka w Europie, została doceniona w Mobile Hall of Fame przygotowanej przez Google.
Gwiazda Jakości Obsługi 2021

Gwiazda Jakości Obsługi 2021 dla CENEO

2021-03-08
CENEO zostało uhonorowane tytułem „Gwiazda Jakości Obsługi 2021” w ramach XIV edycji Polskiego Programu Jakości Obsługi. Nagroda przyznana została w wyniku badania konsumentów, którzy wysoko ocenili poziom oferowanych usług, doradztwa i obsługi na CENEO w minionym roku. Tym samym marka zyskała rekomendację klientów na rok 2021.
ceneo

Ceneo.pl odświeża logo oraz layout komputerowej wersji serwisu

2020-11-17
Najczęściej odwiedzana porównywarka w polskim Internecie zmieniła swój wygląd. Znalezienie szukanego produktu i informacji na jego temat jest teraz jeszcze łatwiejsze.
black friday

Jak nie dać się oszukać na Black Friday?

2020-11-12
Już 27 listopada rozpocznie się międzynarodowe święto promocji. Jak trafić na prawdziwe okazje, a nie te sztucznie zaniżone? Wskazówek udziela UOKiK, Izba Gospodarki Elektronicznej i Ceneo.pl – największa porównywarka cen w Europie.